Янукович став курсантом Херсонського морського інституту

Ректор інституту повідомив про ухвалення рішення щодо зарахування президента до лав почесних курсантів.

 Президент Віктор Янукович став почесним курсантом Херсонського державного морського інституту, а інститут має отримати статус академії. Про це ректор інституту Володимир Ходаковський повідомив сьогодні голові облдержадміністрації Миколі Костяку та голові облради Віктору Пелиху під час їх візиту до ХДМІ.

Ходаковський зокрема поінформував про ухвалення рішення щодо зарахування президента до лав "Почесних курсантів ВНЗ Херсонського державного морського інституту".

У свою чергу, губернатор пообіцяв повідомити Януковича про це рішення та передати йому курсантський квиток під час співбесіди з питань соціально-економічного розвитку, що відбудеться найближчим часом в Адміністрації президента.

Під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та курсантами Костяк повідомив, що у четвер, 10 лютого, президент під час робочої поїздки до Херсонської області через брак часу скасував запланований візит до державного морського інституту, проте доручив голові ОДА найближчим часом відвідати цей навчальний заклад.

Також губернатор повідомив, що Янукович підтримав ініціативу керівництва Херсонського державного морського інституту щодо надання йому статусу академії.

Херсонський державний морський інститут - вищий навчальний заклад, який готує висококваліфікованих спеціалістів морського й річкового транспорту, здійснює масштабну наукову роботу, що забезпечує модернізацію українського флоту та його берегової інфраструктури на рівні світових.

Читайте також:

Янукович отримає від патріарха Кирила 50 тисяч доларів

Патріарх Кирило стане почесним доктором Дніпропетровського університету

Тимошенко стала почесним професором медуніверситету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: