Янукович став жертвою прихованої камери (відео)

На відео, яке потрапило у мережу, Янукович і Азаров, очевидно, не підозрюючи, що камеру вже включено, розподіляють ролі перед телезйомкою.

В Інтернеті з'явилося нове відео з серії "закулісного" життя президента Віктора Януковича. Кадри демонструють фрагмент бесіди президента з прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

"Мирний відпочинок Віктора Федоровича у Криму перервав візит прем'єра Миколи Азарова, який приїхав до Януковича за цінними вказівками. Судячи з не дуже щасливого виразу обличчя Януковича, йому було нелегко піднятися з шезлонга і провести "паркетну" кількахвилинну бесіду з Азаровим", - пише одне з українських видань.

На відео, яке потрапило у мережу, Янукович і Азаров, очевидно, не підозрюючи, що камеру вже включено, розподіляють ролі перед телезйомкою. "Ну, я буду к тебе обращаться на украинской мове", - сказав Янукович, звертаючись до Азарова. Після цього президент заговорив українською і видав кілька загальних фраз.

"З цих кількох секунд, які випадково потрапили у запис, стає зрозумілим, як президент спілкується з прем'єром. Як мінімум очевидно, якою мовою. Отже, обурення Януковича з приводу незнання міністрами української мови, є щонайменше нещирими", - зазначило видання.

Цікаво, що подібні випадки відеоляпів у біографії Віктора Федоровича вже траплялися. Так, у 2004 році, коли ЦВК оголосила Януковича президентом, він записав звернення до народу.

"Спасибі, що ви прийшли на вибори і віддали свій голос за нового президента. За мене... Не треба казати "За мене"?", - розвів руками Віктор Федорович. На що "диригент" за кадром Ганна Герман заспокоїла його тим, що "все було дуже органічно". Як відомо, Янукович тоді президентом так і не став.

Читайте також:

На своєму ювілеї Янукович танцював з жінками під Кіркорова (відео)

Новий конфуз: Янукович приймав президентів на тлі перевернутого прапора

Янукович заплутався у слові "вувузела"

Янукович оконфузився на міжнародному рівні (відео)

ВідеоЯнукович став жертвою прихованої камери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: