Янукович створить кадровий резерв для підготовки майбутніх президентів

Створення такого резерву буде передбачати систему кроків із селекції обдарованої молоді та забезпечення її найкращою освітою.

Президент Віктор Янукович ініціює створення кадрового резерву глави держави. Про це він сказав на засіданні Ради регіонів. "Я хотів би оголосити початок програми створення президентського кадрового резерву", - сказав президент.

Янукович зазначив, що створення такого резерву буде передбачати систему кроків із селекції обдарованої молоді, забезпечення її найкращою освітою як у вітчизняних вищих навчальних закладах, так і в закордонних, модернізації системи підвищення кваліфікації кадрів.

За його словами, відповідний указ про створення кадрового резерву буде підписаний найближчим часом.

Крім того, на засіданні Ради регіонів був прийнятий за основу проект стратегії державної кадрової політики, який передбачає реформування та створення сучасної системи підготовки кадрів.

Зі слів Януковича, ця стратегія буде допрацьована з урахуванням висловлених на засіданні пропозицій, а також затверджена найближчим часом.

Нагадаємо, 23 червня Янукович закликав уряд ретельніше ставитися до кадрової політики. За словами президента, однією із проблем влади часто є невідповідність кадрової політики до викликів трансформаційних процесів у державі.

Читайте також:

Янукович відмовиться від Алтаю на користь Криму

Янукович умовив МВФ виділити гроші Азарову 

Янукович пообіцяв діаспорі, що українська буде державною мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: