Янукович створив Комітет з підготовки в Україні Євро-2012

Відповідний Комітет створено з метою забезпечення узгодженого здійснення заходів для невідкладного поліпшення ситуації з підготовки та проведення Євро 2012.

Президент Віктор Янукович створив Комітет з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Текст відповідного указу розміщено на офіційному сайті глави держави.

Відповідний Комітет, йдеться в указі, створено "з метою забезпечення узгодженого здійснення заходів для невідкладного поліпшення ситуації з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

Комітет з підготовки та проведення в Україні Євро-2012 створено як консультативно-дорадчий орган при президентові, який його і очолив.

Згідно з документом, чергові засідання Комітету з Євро-2012 проводяться не рідше одного разу на квартал, голова Комітету має право скликати позачергові засідання.

До складу Комітету з Євро-2012 увійшли прем`єр-міністр Микола Азаров, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, віце-прем`єр-міністр Борис Колесніков, міністр культури і туризму Михайло Кулиняк, глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, голова СБУ Валерій Хорошковський, міністр економіки Василь Цушко та інші.

Цим же указом Янукович ліквідував Координаційну раду з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та Центр з питань безпеки та правопорядку.

Читайте також:

УЄФА застеріг українські міста Євро-2012

Євро-2012: Львів знаходиться на межі прірви

До Євро-2012 уряд закупить автобусів ЛАЗ на 3,5 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: