Янукович та Азаров покатаються в київському метро

Віктор Янукович та Микола Азаров 5 листопада відкриють три нові станції метро Куренівсько-Червоноармійської лінії: "Деміївську", "Голосіївську" та "Васильківську".

У п'ятницю, 5 листопада, відбудеться пробний пуск поїзда метро від станції "Либідська" до "Васильківської", а 10 грудня планують відкрити для пасажирів всі три станції метрополітену, включаючи "Деміївську". У пробному складі повинні проїхатися президент Віктор Янукович, прем'єр Микола Азаров і перший заступник столичного мера Олександр Попов.

Київський метрополітен вже отримав 50 нових вагонів українсько-російського виробництва для забезпечення необхідної кількості рухомого складу на Куренівсько-Червоноармійській лінії, яка продовжується на 4 км. Додаткова кількість поїздів дозволить зберегти інтервал руху рухомого складу незмінним - 58 пар потягів на годину.

Нагадаємо, відкриттю нового метро на Теремки передувало 5 років будівництва, з них - 2 роки застою.

Так, роботи на станції "Деміївській" вже завершуються. Тут вже встановлені турнікети для пропуску пасажирів, а також налаштовують автомати з видачі жетонів, закривають панелями бічні стінки ескалатора і монтують світильники

На станції "Голосіївській" залишилося багато "косметики" - у деяких місцях не до кінця покладена плитка, немає турнікетів та апаратів для покупки жетонів.

Повідомляється, що станцію "Васильківську" вже почали активно готувати до пробної поїздки президента, прем'єра і Олександра Попова 5 листопада. Саме тут Віктор Янукович урочисто переріже стрічку, спуститься на платформу і поїде в перший рейс.

Як повідомлялося раніше, Київська міська державна адміністрація 16 жовтня відкрила першу чергу реконструйованої лінії швидкісного трамвая.

У церемонії відкриття взяли участь прем'єр-міністр Микола Азаров і перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Зокрема, відкрито рух від станції Кільцева дорога до станції Старовокзальна.

Крім цих станцій, відкриті також станції Ромена Роллана, Гната Юри та Сім'ї Сосніних.

На реконструкцію першої черги лінії швидкісного трамвая було витрачено 365 млн. гривень.

У ході церемонії Попов розповів, що на лінії буде курсувати 40 трамваїв, що дозволить скоротити кількість маршруток за маршрутом прямування трамваю на 80 одиниць.

За його словами, трамваї курсуватимуть з інтервалом 2-6 хвилин, а весь маршрут можна буде подолати за 30 хвилин.

Читайте також:

На лінії швидкісного трамваю в Києві працюватимуть лише чотири станції

У київських трамваях впроваджують нову систему оплати за проїзд

Попов побіцяв киянам три нові станції метро і транспортну розв'язку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: