Янукович та Клінтон обговорили підсумки Ялтинського самміту

Янукович подякував Клінтону за виступи і за увагу до України. Екс-президент зазначив, що він давно зацікавлений Україною.

Президент Віктор Янукович та 42-й президент США Білл Клінтон обговорили підсумки Ялтинського самміту, повідомила прес-служба Адміністрації президента.

На початку розмови глава держави висловив вдячність співрозмовникові за його інтерес до України і, зокрема, участь у щорічному сьомому Ялтинському самміті. Янукович високо оцінив виступ Клінтона на цьому заході, відзначивши, що ознайомився з ним.

Янукович, зокрема, зазначив, що бере участь у майже кожному самміті від початку його заснування. Президент також відзначив, що на цьогорічному зібранні в Ялті він мав дуже плідну зустріч зі своїм польським колегою Броніславом Коморовським.

Зі свого боку екс-президент США зазначив, що він давно зацікавлений Україною. Це вже його 5 візит до нашої країни. За його словами, останні кілька років щодо питань боротьби зі СНІД в Україні працює Фонд Клінтона. Сьогодні ця організація надає медикаменти понад 19 тисячам хворих на СНІД в Україні.

Клінтон, окрім того, повідомив, що 3 жовтня мав виступ у Києві перед молоддю, де переконував аудиторію у важливості тестування на ВІЛ/СНІД, щоб запобігти поширенню цієї хвороби. "Ваша країна дуже добре справляється з тим, що ще кілька років тому могло стати великою бідою", – сказав екс-президент США стосовно боротьби України з ВІЛ/СНІДом.

Нагадаємо, Білл Клінтон вп'яте перебував з візитом в Україні, де він виступив на Ялтинському саміті і в Києві перед українцями. Він єдиний президент США, який був в Україні більше одного разу.

Читайте також:

Білл Клінтон розповів киянам про СНІД

Клінтон зізнався українцям, що здавав аналіз на ВІЛ

Через Білла Клінтона перекриють вулиці Києва

ВідеоЯнукович та Клінтон обговорили підсумки Ялтинського самміту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: