Янукович та Мєдвєдєв зустрінуться у Донецьку

Зустріч президентів пройде за участю глав прикордонних регіонів. Про це повідомив глава МЗС Російської Федерації Сергій Лавров

Президенти Росії і України Дмитро Мєдвєдєв і Віктор Янукович восени 2011 року проведуть переговори в Донецьку. Про це повідомив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

За його словами, ця зустріч пройде за участю глав прикордонних регіонів.

Лавров також розповів, що до цієї зустрічі будуть підготовлені пропозиції по створенню більш комфортних умов пересування через кордон РФ і Україною.

"Ми прийняли розгалужений договірно-правовий інструментарій, який полегшує наземне пересування між сусідніми регіонами Росії й Україні. Ми будемо домагатися набагато більш комфортних умов і готуємо відповідні пропозиції для чергової зустрічі двох президентів, яка відбудеться в Донецьку цієї осені з участю всіх глав прикордонних регіонів і розділів регіонів, які тісно співпрацюють між собою ", - зазначив міністр.

Як відомо, Лавров напередодні відвідував Україну. За результатами його поїздки, зокрема, було погоджено декларацію про стратегічне партнерство Росії та України.

У той же час Київ та Москва так і не поділили Азовське море та Керченську протоку.

Нагадаємо, повідомлялося, що Янукович планує зустрітись з Мєдвєдєвим наприкінці червня.

Читайте також:

Мєдвєдєв і Янукович придумали "Харківські угоди" на дачі

Мєдвєдєв закликав Януковича дати відсіч спробам переписати історію

Російські ЗМІ: Янукович намагається влізти у тандем Мєдвєдєв-Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: