Янукович теж міняє Конституцію

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович ініціює проведення комплексної реформи політичної системи України.

Як повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Кабінету міністрів, про проект політичної реформи йдеться в авторській статті Януковича “Свобода, злагода, компроміс, або Яка Конституція потрібна Україні”, яку буде надруковано в найближчому номері тижневика “Дзеркало тижня”. 

“Ідея проведення дострокових виборів перетворилася у своєрідне закликання, покликане переконати широкий український загал у тому, що затіяне – не авантюра, а прояв рішучості сил, які не спромоглися сформувати парламентську більшість. Тим часом, абсолютно зрозуміло, що самі по собі вибори не вирішують усіх проблем, породжених кризою. Тому потрібно говорити не стільки про вибори, які принципово не змінять співвідношення сил на українській політичній сцені, скільки про забезпечення комплексної реформи політичної системи”, - пише Віктор Янукович. 

Глава уряду вважає, що для здійснення комплексної реформи потрібно, в першу чергу, відновити нормальну роботу всіх інституцій державної влади. 

“Наступне - провести прозорі та демократичні позачергові парламентські вибори, своєчасно сформувати нову парламентську коаліцію та коаліційний уряд. І, нарешті, створити Конституційну комісію в парламенті за участю президентської сторони та досягти компромісу щодо шляхів оптимізації системи влади”, – вважає прем’єр-міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: