Янукович: Тимошенко готує фальсифікації

Янукович вважає, що Тимошенко готує фальсифікації, оскільки в чесній боротьбі програє.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович упевнений, що його головний суперник на виборах президента України - глава уряду Юлія Тимошенко спробує сфальсифікувати їх результати, але з цього все одно нічого не вийде.

Вибори президента України відбудуться 17 січня 2010 року. Згідно даним опиту, Янукович на 10-15% випереджає свого головного суперника Тимошенко. Лідера Партії регіонів в основному підтримують схід і південь України, Тимошенко - захід і центр.

Раніше Тимошенко заявила, що саме на Західній Україні вирішуватиметься доля виборів. Вона заявляла, що фальсифікувати вибори мають намір її опоненти.

"Вона (Тимошенко) відчуває, що вона ці вибори програла, і що народ України в своїй більшості не довіряє їй і її уряду. Тому вони, безумовно, шукатимуть шляхи, як фальсифікувати вибори. Але це їм не вдасться. Я в цьому упевнений", - заявив Янукович.

Він також підкреслив, що для нього як політика, що претендує на пост президента України, не має значення, в якому регіоні живе людина, на якій мові говорить і в яку церкву ходить.

"Дуже важливо, щоб люди відчували себе вільними на своїй землі. Також дуже важливо, щоб люди відчували, що вони і їх діти будуть захищені і житимуть в справедливій, сильній країні", - сказав кандидат.

Нагадаємо, заступник глави Секретаріату президента Ігор Попов прогнозує, що в державному реєстрі виборців можуть бути неточності на рівні від 15 до 20% всього реєстру.

8 грудня у Конституційному суді заявили, що яким би досконалим не був закон про вибори, можливість фальсифікацій, при бажанні, завжди знайдеться.

Також лідер Партії регіонів Віктор Янукович пообіцяв у разі фальсифікації виборів "поїхати в Київ та звернутися до мас, щоб вони допомогли відстояти результати голосування".

Читайте також:

Секретаріат президента обіцяє фальсифікацію до 20%

Тимошенко: Янукович - це не Янукович

Опитування: Янукович перемагає Тимошенко з різницею в майже 17%
 

ВідеоЯнукович: Тимошенко готує фальсифікації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: