Янукович: Тимошенко знищує все, що не встигла знищити

Лідер ПР звинуватив свою суперницю, яка оскаржила його перемогу на виборах, у тому, що в Україні наступив хаос.

В Україні зараз панує "повний хаос", а прем'єр-міністр Юлія Тимошенко свідомо знищує все, що не встигла знищити. Про це заявив керівник Партії регіонів, лідер президентських виборів Віктор Янукович.

Керівник ПР заявив, що він висловлює не лише свою позицію, а ще й думку світових експертів. "Влада не працює. І головне - влада цілком утратила довіру людей... Не працює уряд, немає бюджету на 2010 рік і не фінансуються потреби місцевого самоврядування. Тимошенко свідомо знищує усе, що ще не встигла знищити, завдаючи країні величезних збитків, у тому числі, і на міжнародній арені", - обурився Янукович.

В той же час, він розповів про свої перші закордонні візити на посаді президента. За словами Януковича, він поїде за кордон після свого офіційного вступу на посаду і лише після "наведення порядку в країні".

"По-перше, сьогодні в мене ще немає повноважень, і Міністерство закордонних справ мені поки не підпорядковане. Тому я не одержував офіційних пропозицій", - наголосив лідер ПР.

За його словами, коли це відбудеться (вступ на посаду), коли будуть вирішені внутрішні проблеми, будуть проведені консультації, визначений зручний для сторін час, і тоді візити відбудуться.

"Хіба в такій ситуації (хаосу - ред.) можна залишати людей", - відзначив він, відповідаючи на питання про те, у яку європейську столицю новий президент України зробить першу поїздку, чи це буде Москва, Брюссель чи Вашингтон.

Янукович також нагадав про свої зовнішньополітичні пріоритети. "Я - за збалансовану зовнішню політику. І саме цей фактор стане визначальним при ухваленні рішення (про візит за кордон)", - додав він.

Нагадаємо, 14 лютого Центрвиборчком оголосив Януковича переможцем президентських виборів в Україні. Втім, вже 17 лютого Вищий адміністративний суд за клопотанням Тимошенко призупинив відповідне рішення ЦВК до завершення розгляду подання прем'єра.

В той же час, ВАСУ відмовився скасувати постанову Верховної ради про призначення інавгурації Януковича на 25 лютого.

Читайте також:

Росія нагадала Януковичу про його обіцянки

Герман розкрила деякі подробиці інавгурації Януковича

БЮТ: інавгурація Януковича буде скасована у п'ятницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: