Янукович у Брунеї похвалився своїм внеском в українську науку

Янукович розповів місцевим студентам, що, будучи професором, він сам дуже часто читав лекції і дуже рідко використовував при цьому папери.

Президент Віктор Янукович, виступаючи з лекцією в Університеті Брунею, розповів місцевим студентам, що свого часу він викладав в університеті.

"Багато часу я присвятив роботі завідувача кафедри Академії державного управління, де заснував одну зі спеціальностей, назва якої і зараз збереглась – "менеджмент інвестиційного проектування", - сказав Янукович.

Крім того, зауважив Янукович, будучи професором цього університету, він дуже часто читав лекції студентам. "Я дуже часто читав лекції студентам і дуже рідко використовував папери", - підкреслив він.

Янукович також повідомив, що Україна готова підготувати протокол щодо співпраці з Брунеєм в освітній, культурній, гуманітарній, а можливо, й у науково-технічній сферах.

Як приклад президент зазначив, що Україна готова заснувати у Брунеї філію свого науково-дослідного інституту, який би вивчав актуальну для тієї країни проблему підтоплення земель.

Читайте також:

Прихильники Каддафі прийняли Януковича за лідера повстанців

Богословська: Янукович 2004 та 2010 років – це різні люди

Луганський зброяр зробив шаблю з бюстом Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: