Делегація Януковича у Китай полетить трьома літаками

Новий літак президента України Airbus-319 не може брати на борт більше 23 осіб, тому для решти делегації доводиться орендувати додаткові літаки.

До Китаю українська делегація на чолі з президентом Віктором Януковичем відправиться трьома літаками, повідомив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Один - державний Airbus-319, а два будуть оплачені коштом бізнесменів, зацікавлених у розвитку стосунків з Китаєм, що супроводжуватимуть президента.

Новий літак президента України Airbus-319 не може брати на борт більше 23 осіб, тому для решти делегації доводиться орендувати додаткові літаки.

За словами Льовочкіна, літак Іл-62, який має більше пасажирських місць, перебуває в непридатному стані, а також має недопустимий для Європи рівень шумів.

За словами Льовочкіна, мала місткість літаку Airbus-319 пов'язана з тим, що за часов Віктора Ющенка саме з розрахунку на 23 пасажири було обладнано салон лайнеру.

Обладнання відбувалося в США і коштувало близко 20 мільйонів доларів, додав Льовочкін.

Зараз літак перебуває на балансі державного Укрексімбанку.

"Сама купівля літака обійшлася в районі 68 мільйонів доларів, плюс облаштування салону 20 мільйонів плюс відсотки, які сплачує авіакомпанія "Україна" Укрексімбанку. В підсумку ми маємо літак балансовою вартістю під 100 мільйонів, який не може взяти на борт більше 23 осіб", - обурився Льовочкін.

Нагдаємо, до Німеччини Віктор Янукович літав на своємо новому літаку. 

Раніше в адміністрації президента називали новий аеробус А-319-115XCJ малоефективним через невелику кількості місць, що незручно для планування офіційних і державних візитів.

Новий лайнер був замовлений і оплачений при президенті Вікторі Ющенку.

Читайте також:

Янукович полетить до Німеччини на новому літаку

Віктор Янукович у День знань пішов до школи

Янукович заявив, що історію не можна переписувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: