Янукович у Німеччині говоритиме про злочинність і візи

Основними темами для обговорення під час візиту в Німеччину президента Януковича стануть євроінтеграція та оргзлочинність.

Під час візиту президента Віктора Януковича до Німеччини буде обговорено питання європейської інтеграції та боротьби з організованою злочинністю, розповіла посол України у ФРН Наталія Зарудна.

"Звичайно, будуть і питання стосовно подальшого прогресу лібералізації візового режиму", - зауважила посол.

За її словами, йдеться не про те, як краще і кому видавати візи, а про те, щоб усунути візовий фактор взагалі як перешкоду на шляху двохстороннього бізнесу.

"Відсутність віз буде позитивно впливати і на тих українців, що вже знаходяться в Німеччині. Але ще до того, як Німеччина та Україна лібералізують візовий режим, потрібно ефективно вирішити проблему організованої злочинності", - пояснила посол.

Як очікується, 30 серпня під час візиту Януковича до Берліна вперше на такому рівні Україна і Німеччина підпишуть угоду про спільні дії проти організованої злочинності й міжнародного тероризму.

"Німецькі й українські органи внутрішніх справ зможуть тоді спілкуватися напряму, щоб не допустити зловживань свободою переміщення в Європі та порушень візового законодавства", - зазначила Зарудна.

"Це є одна зі складових нашої співпраці з точки зору зняття певних пересторог з боку Німеччини стосовно можливості України протидіяти цим злочинам в контексті безвізового режиму", - пояснила посол України в ФРН.

Передбачається, що в рамках нової угоди німецькі експерти допомагатимуть Україні влаштувати належним чином кордони, а також буде налагоджено співпрацю в обміні інформацією в електроному вигляді.

Ще однією темою переговорів, констатувала посол, буде зона вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом. Україна сподівається, що Німеччина проявить тут більше наполегливості.

Зазначимо, що Віктор Янукович зустрінеться з Ангелою Меркель під час свого візиту до Німеччини, який відбутися 30 серпня. Міжнародна організація "Репортери без кордонів" вже закликала канцлера Німеччини під час зустрічі з президентом України обговорити питання обмеження свободи слова в Україні.

Читайте також:

Янукович побажав донеччанам бути хазяїнами країни

Янукович знову заборонить молодим партіям брати участь у виборах

Янукович відповів критикам: "Я схожий на людину, яка чогось боїться?"

Меркель попросили поговорити з Януковичем про свободу слова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: