Янукович у жовтні перевірить рейтинги губернаторів і звільнить непопулярних

За словами джерел в ПР, у жовтні в регіони країни будуть спрямовані групи соціологів, які вивчать рейтинги керівників тієї чи іншої області.

За рік до парламентських виборів, у жовтні 2011 року, Віктор Янукович має намір провести звільнення непопулярних губернаторів.

Для цього в регіони країни будуть спрямовані групи соціологів, які вивчать рейтинги керівників тієї чи іншої області.

Непопулярні чиновники будуть оголошені винними в погіршенні соціально-економічної ситуації і відправлені у відставку. Про це повідомило джерело в Партії регіонів.

У бесіді з журналістами депутати Верховної ради теж допускають прийдешню "чистку" губернаторів з низьким рейтингом.

"Те, що президент стежить за інформацією, як губернатори справляються зі своїми обов'язками, немає сумніву. І точно має величезне значення, як люди ставляться до роботи на місцях.

Тобто, оцінка громадської думки тут важлива, і вона враховуватиметься. І, якщо будуть знайдені вагомі підстави для звільнення когось із губернаторів, якщо вони не будуть справлятися з обов'язками, то це - право президента", - прокоментував ситуацію депутат Верховної ради від ПР Владислав Забарський.

Нагадаємо, нещодавно Янукович пригрозив губернаторам, які не будуть впроваджувати в дію положення нового антикорупційного закону, що це "погано позначиться" на їхньому самопочутті. Таке ж покарання він пообіцяв за ігнорування будь-яких законів, схвалених владою.

Читайте також:

Янукович пригрозив губернаторам проблемами зі здоров'ям

Губернатор Донеччини згадав Конфуція: народ має вірити правителям, а їжа - не головне

Губернатор Хмельниччини пригрозив відрізати підлеглим пальці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: