Янукович: укази про відставки в уряді вже готові

Президент незабаром запропонує кільком членам уряду Миколи Азарова іншу роботу. Відповідні укази вже готові.

Президент Віктор Янукович повідомив, що укази про кадрові перестановки в Кабміні вже готові, проте не підписані.

"Ми зобов'язані зробити усе відповідно до Конституції, привести у відповідність з Конституцією зараз склад Кабінету міністрів. Безумовно, це буде виконано найближчими днями, я сказав би так. Відверто кажучи, вже укази готові. Я їх не підписую, тому що я ще не зустрівся з цими людьми, яким ми вже вирішили запропонувати іншу роботу", - зазначив президент.

Нагадаємо, голова адміністрації президента Сергій Льовочкін 13 жовтня повідомив, що Віктор Янукович вже сьогодні підпише указ про звільнення двох віце-прем'єр-міністрів.

Раніше президент Віктор Янукович зажадав від прем'єр-міністра Миколи Азарова пропозицій щодо вдосконалення структури Кабміну у зв'язку з відновленням дії Конституції 1996 року, що передбачає скорочення кількості віце-прем’єрів з п’яти до трьох. Відповідні норми вже закріплені в законі про Кабмін, який набув чинності 13 жовтня.

За даними ЗМІ, у Януковича троє кандидатів на звільнення з уряду - віце-прем’єр-міністри Володимир Сівкович, Віктор Слаута та Віктор Тихонов можуть втратити свої посади.

Основний закон у редакції 1996 року, який знову набрав чинності 30 вересня, передбачає, що в уряді має бути не більше трьох віце-прем’єрів. На сьогоднішній день їх п’ять: Борис Колесніков - з питань Євро-2012, Володимир Сівкович - з питань національної безпеки та оборони, Віктор Слаута - з питань агропромислового комплексу (АПК), Сергій Тігіпко - з економічних питань, Віктор Тихонов - з питань регіональної політики.

Читайте також:

Янукович сьогодні звільнить двох віце-прем'єрів

Бойку пророкують місце прем'єр-міністра

Закон про розширення повноважень Януковича набув чинності

БЮТ: Янукович незабаром звільнить третину уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: