Янукович: Україна неухильно рухається на шляху до євроінтеграції

Януковчи наголосив, що Україна неухильно рухається на шляху до євроінтеграції і Росія не заперечує проти членства України в ЄС.

Президент Віктор Янукович повідомив, що Україна прийняла рішення стати членом Євросоюзу, але в той же час має зберігати міцні зв'язки з Росією, щоб забезпечити транзит російських енергоносіїв на Захід.

Про це він заявив в інтерв'ю The Wall Street Journal. За його словами, Київ грає роль надійного мосту між Європою і Росією.

"Україна неухильно рухається на шляху до євроінтеграції", - підкреслив глава держави, додавши: "Ми не хочемо нікого ображати на цьому шляху".

Янукович підкреслив, що Росія не заперечує проти членства України в ЄС.

Президент зазначив, що євроінтеграція є важливим засобом модернізації країни та наближення її до сучасних європейських стандартів. За його словами, це етап, який Україна має пройти якомога швидше.

Нагадаємо, під час візиту до Німеччини, Віктор Янукови наголосив, що євроінтеграція є для України цивілізаційним вибором.

"Для України євроінтеграція - це не тільки зовнішньополітичний пріоритет, але це наш цивілізаційний вибір", - заявив він.

За словами глави держави, "це ті орієнтири, до яких ми маємо прагнути. Тільки тоді ми отримаємо таку країну, про яку ми мріємо", - зауважив президент.

Читайте також:

Янукович: заради Євросоюзу Україна піде на все

Янукович: безвізовий режим з ЄС – питання найближчого майбутнього

Янукович знайде місце Україні в новій концепції НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: