Янукович: Україна - один із найрозвинутіших індустріальних регіонів світу

Янукович впевнений, що Україна - країна з колосальним потенціалом, якій до цього часу бракувало лише двох речей - стабільності та ефективного господаря.

Візит Віктора Януковича до Китаю_8
AFP
Візит Віктора Януковича до Китаю
Україна - це "один із найрозвинутіших індустріальних регіонів світу", "ворота Європи на Схід, і ворота Азії в Європу", і "її потенціал - колосальний". Про це заявив Віктор Янукович під час ланчу з представниками українських і гонконгських ділових кіл у суботу в Гонконзі.

"На сьогодні їй (Україні) Стабільність їй принесли новий президент, уряд та парламентська більшість, а ось розділити місце ефективного господаря ми з радістю запрошуємо вас. Інвестувавши в Україну, ви можете стати співвласником її могутнього потенціалу", - заявив президент.

"Політичний меседж мого нинішнього візиту гранично простий та відвертий - поглиблення всебічного співробітництва з КНР, а значить - і з Гонконгом, та виведення наших відносин на стратегічний рівень є для нас пріоритетом", - сказав він.

Янукович вказав, що Україна є інвестиційно привабливою з огляду на "досягнення політичної стабільності" і "принципово нові речі, такі, як перетворення України у гігантський будівельний майданчик напередодні чемпіонату Європи з футболу 2012 року".

Президент зазначив, що вирішив перетворити Консультативну раду з питань інвестицій в Україні на Раду вітчизняних та іноземних інвесторів - і за відповідним указом "представники бізнесу зможуть у безпосередньому діалозі з главою держави розглядати ключові питання інвестиційного процесу".

"Вони також будуть обговорювати проблеми, що виникають у діяльності іноземних інвесторів, зможуть вносити пропозиції щодо покращення економічного регулювання, запровадження найкращої світової практики державної політики сприяння інвестуванню. В тому числі - відповідно до зобов'язань України перед СОТ", - сказав Янукович.

"На рівні центральних органів виконавчої влади інвестори, нарешті, матимуть змогу відкрито і прозоро розглядати специфічні профільні питання діяльності у сферах, які відносяться до компетенції відповідних міністерств та відомств", - додав він.

Тому Янукович переконаний, що "інтерес інвесторів до України буде зростати і у перспективі, причому, не лише до 2012 року, але й на тривалий час після".

Він запросив представників ділових кіл Сянгану до активної співпраці.

Читайте також:

Янукович: в Україні сформувався новий клас "чесних підприємців"

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Китай дасть грошей на будівництво електростанції в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: