Янукович: Україна "з одним голим місцем". Треба "пахати"

Віктор Янукович переконаний, що уряд Юлії Тимошенко призвів до важкої економічної ситуації в Україні і лише його команда зможе її подолати.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович констатує, що Україна опинилася у критичній економічній ситуації. Про це він заявив сьогодні, 14 липня, під час поїздки у Дніпропетровськ.

Зокрема, він вкотре піддав жорсткій критиці діяльність діючої влади щодо забезпечення розвитку держави в умовах фінансово-економічної кризи.

"Звичайно, багато чого сьогодні не хочеться називати якимись поганими словами…" - сказав Янукович. Він зауважив, що коли буде відкритий доступ до засекреченої сьогодні урядом інформації про реальну фінансово-економічну ситуацію в країні, "ми одразу побачимо, що Україна, я вибачаюся…, з одним голим місцем – ви знаєте, з яким".

Натомість, за словами Януковича, у Партії регіонів є конкретний план виходу з кризи, який він зараз не хоче оприлюднювати через одну причину: "Щоб наші опоненти не зробили з цього глузування".

"Нова команда повинна взяти на себе відповідальність і розпочати професійно "пахати", - розповів Янукович про плани Партії регіонів після приходу її до влади у 2010 році, у чому він переконаний.

Читайте також:

Янукович передумав: ПР блокуватиме трибуну

Кравчук: Тимошенко врятувала Україну

Тимошенко: опозицію слід озброїти

Тимошенко: у Помаранчевій революції ми обрали не тих лідерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: