Янукович: Україна зблизиться з Росією заради інтересів Європи

У Брюсселі президент пообіцяв європейцям безперебійний транзит російського газу та пояснив, що для цього Україні потрібно партнерство з РФ.

Україна підвищуватиме рівень партнерських відносин із Росією з метою надійного виконання своїх зобов'язань щодо транзиту газу в Європу.

Про це заявив президент Віктор Янукович на прес-конференції в Брюсселі після зустрічі з президентом Європейської Комісії Жозе-Мануелем Баррозу.

"Ми готові виконувати свої зобов’язання з безперебійного постачання газу європейським споживачам. Для реалізації цієї мети ми будемо значно підвищувати рівень наших партнерських відносин із Росією", - відзначив Янукович.

Він також підтвердив зацікавленість в реалізації домовленостей, досягнутих за результатами минулорічної міжнародної конференції Україна-ЄС з питань модернізації української газотранспортної системи.

Президент, крім того, наголосив на необхідності створення внутрішнього ринку газу.

"Ми готові ухвалити закон про внутрішній ринок газу. Це також сприятиме зміцненню довіри до нас на Сході і на Заході", - додав Янукович.

Нагадаємо, Віктор Янукович перебуває у Брюсселі з першим офіційним візитом на посаді президента України. Крім Баррозу він має зустрітися з іншими керівниками Євросоюзу - президентом ЄС Германом Ван Ромпеєм, президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком, Верховним представником із закордонних справ і політики безпеки ЄС Кетрін Ештон.

За наявною інформацією, серед питань, які президент обговорить у Брюсселі, буде укладання документів щодо безввізового режиму для громадян України.

Читайте також:

Янукович відбув із першим президентським візитом до Брюсселя

Янукович попросить ЄС скасувати візовий режим з 2011 року

Янукович шукає зближення з ЄС заради фінансової підтримки

ВідеоЯнукович: Україна зблизиться з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: