Янукович: український народ скоро дізнається правду про своїх "героїв"

Президент у Литві заявив, що українські громадяни і міжнародне співтовариство невдовзі дізнається про "героїв", які грабували країну і руйнували демократію 19 років.

Президент Віктор Янукович заявляє, що скоро українська влада поінформує громадян і міжнародних партнерів про "героїв", які грабували країну і руйнували демократію.

Про це він заявив у Вільнюсі на спільній прес-конференції з президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайте.

Янукович визнав, що серед суб'єктивних внутрішніх чинників, які заважають проведенню реформ та процесу європейської інтеграції України, є "бюрократи і корупціонери".

Водночас, наголосив він, зараз в Україні здійснюються реформи, якими буде запроваджена "сучасна система боротьби з корупцією".

"Ці реформи сьогодні напряму торкаються корупціонерів, бюрократів, які майже 19 років у державі створювали систему, яка руйнувала економіку України і її розвиток", - сказав президент.

За словами Януковича, сьогодні ці бюрократи і корупціонери "підлаштовуються до так званих демократів". "Вони сьогодні вишукують приводи для того, щоб зупинити владу на шляху реформ. Й інколи їм це вдається", - зазначив Янукович.

За словами глави держави, "великий недолік полягає у тому, що ми не до кінця досягаємо мети з інформування українського суспільства і наших партнерів у світі".

"І ми цьому недоліку приділимо достатньо уваги для того, щоб дійсно свобода слова – вона панувала, і наші партнери у світі та український народ знали цих "героїв", які грабували країну роками, які руйнували у тому числі й демократичні принципи її розвитку. Я це обіцяю. Я це зроблю найближчим часом", - заявив Янукович.

Нагадаємо, 14 жовтня президент Віктор Янукович перебуває у Литві з офіційним візитом. Литва готова поділитися з Україною досвідом вступу в Європейський Союз.

Читайте також:

Янукович: ми побороли безлад останніх 5 років

Янукович пообіцяв нові звільнення міністрів

Янукович почне добиратися до Межигір’я повітрям

Янукович заперечив, що ремонтують лише ті дороги, якими їздять перші особи держави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: