Янукович: український народ скоро дізнається правду про своїх "героїв"

Президент у Литві заявив, що українські громадяни і міжнародне співтовариство невдовзі дізнається про "героїв", які грабували країну і руйнували демократію 19 років.

Президент Віктор Янукович заявляє, що скоро українська влада поінформує громадян і міжнародних партнерів про "героїв", які грабували країну і руйнували демократію.

Про це він заявив у Вільнюсі на спільній прес-конференції з президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайте.

Янукович визнав, що серед суб'єктивних внутрішніх чинників, які заважають проведенню реформ та процесу європейської інтеграції України, є "бюрократи і корупціонери".

Водночас, наголосив він, зараз в Україні здійснюються реформи, якими буде запроваджена "сучасна система боротьби з корупцією".

"Ці реформи сьогодні напряму торкаються корупціонерів, бюрократів, які майже 19 років у державі створювали систему, яка руйнувала економіку України і її розвиток", - сказав президент.

За словами Януковича, сьогодні ці бюрократи і корупціонери "підлаштовуються до так званих демократів". "Вони сьогодні вишукують приводи для того, щоб зупинити владу на шляху реформ. Й інколи їм це вдається", - зазначив Янукович.

За словами глави держави, "великий недолік полягає у тому, що ми не до кінця досягаємо мети з інформування українського суспільства і наших партнерів у світі".

"І ми цьому недоліку приділимо достатньо уваги для того, щоб дійсно свобода слова – вона панувала, і наші партнери у світі та український народ знали цих "героїв", які грабували країну роками, які руйнували у тому числі й демократичні принципи її розвитку. Я це обіцяю. Я це зроблю найближчим часом", - заявив Янукович.

Нагадаємо, 14 жовтня президент Віктор Янукович перебуває у Литві з офіційним візитом. Литва готова поділитися з Україною досвідом вступу в Європейський Союз.

Читайте також:

Янукович: ми побороли безлад останніх 5 років

Янукович пообіцяв нові звільнення міністрів

Янукович почне добиратися до Межигір’я повітрям

Янукович заперечив, що ремонтують лише ті дороги, якими їздять перші особи держави

ВідеоЯнукович: український народ скоро дізнається правду про своїх "героїв"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: