Янукович: український суд не може скасувати газові угоди

Під час зустрічі з президентом Єврокомісії Віктор Янукович повідомив, що Україна не уповноважена скасувати газові угоди.

Український суд не може скасувати газові угоди.

Про це, відповідаючи на запитання українських журналістів, сказав президент Віктор Янукович в ході спільної прес-конференції з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу.

"Дії Генеральної прокуратури України вони обмежуються діючим законодавством, яке є в Україні. А що стосується будь-яких рішень по відношенню до посадовців, які підписували угоди, рішення може ухвалити лише суд", - сказав Янукович.

Він також підкреслив, що український суд не може приймати рішення стосовно дій Росії. "Тому питання судової справи воно торкається в даному випадку тільки української сторони", - сказав Янукович.

У свою чергу Баррозу зауважив, що не може коментувати хід судового слідства в Україні, а може лише підкреслити, що для Європейського Союзу є дуже важливою співпраця з Україною в енергетичній сфері.

Як повідомлялося, раніше заступника генерального прокурора України Ринат Кузьмін заявив, що газовий контракт між Україною і Росією був підписаний в 2009 році з грубими порушеннями українських законів і може бути скасований у судовому порядку.

Нагадаємо, що Кузьмін також заявив, що прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не брав безпосередньої участі у підписанні газових угод між Росією та Україною і не може бути мови про притягнення його до відповідальності, стверджує Кузьмін.

Читайте також:

Газові контракти Тимошенко можуть бути скасовані

Росія погодилась переглянути газову формулу

Азаров впевнений, що Україна домовиться з РФ про перегляд газових угод

ВідеоЯнукович: український суд не може скасувати газові угоди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: