Янукович упевнений, що українці вистоять завдяки християнству

За словами Януковича, шлях до благополуччя і процвітання держави пролягає не лише через економічне зростання, а також через мораль і духовність.

Янукович відсвяткував хрещення Русі у Севастополі_7
Офіційний сайт Президента України
Президент вважає, що без віри не можна збудувати сильну державу.
Президент Віктор Янукович 28 липня привітав український народ з Днем хрещення Київської Русі-України, що відзначається у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.

"Саме християнство завжди було для українства тією життєдайною силою, яка допомагала вистояти у скрутні часи, а Церква, відстоюючи ідеали віри, збагачувала її святістю духу та благочестям", - цитує його слова прес-служба глави держави.

За словами Януковича, шлях до благополуччя і процвітання держави пролягає не лише через економічне зростання. "Глибока віра є носієм високої моралі й духовності та запорукою злагоди в нашому суспільстві", - наголосив він.

"Сьогодні ми продовжуємо сповідувати віковічні цінності наших славних предків, оберігаємо джерела православної віри: Святу Софію та Києво-Печерський монастир. Тут назавжди зберігся особливий дух Святої Київської Русі з її православною традицією і духовністю", - зазначив президент.

Зазначимо, патріарх Московський і всієї Русі Кирило охарактеризував президента Віктора Януковича як "глибоко віруючу людину". "Як політик він (Янукович) спирається на православний світогляд, він людина глибоко віруюча. І в межах закону і Конституції, як належить президентові, служить справі духовної просвіти свого народу, звичайно, тими засобами, які притаманні його високому положенню" , - зазначив патріарх.

28 липня, у день пам'яті рівноапостольного князя Володимира, Україна відзначає День хрещення Київської Русі.

Цього року участь у святкуванні візьме патріарх Московським і всієї Русі Кирило, який в цей день завершить свій візит до України. З нагоди свята патріарх відслужить божественну літургію на соборній площі у Києво-Печерській Лаврі. А у Володимирському соборі божественну відправить глава Української православної церкви Філарет.

Святкова служба пройде і в Севастополі на території древнього Херсонеса, де розташована купіль, в якій хрестився сам князь Володимир.

Ввечері на співочому полі у Києві відбудеться вже традиційний рок-концерт за участю гуртів "Брати Карамазови", "Бумбокс", легендарного російського гурту "Воскресение" та хору київської духовної семінарії.

Читайте також:

Україна святкує День хрещення Русі

Влада не пускає в Київ вірян Київського патріархату

Патріарх Кирило завершить візит в Україну літургією в Києво-Печерській Лаврі

Філарет: патріарх Кирило хоче збудувати нову Російську імперію

ВідеоЯнукович: Без віри не можна збудувати сильну державу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: