Янукович: в України є все, крім Божого благословення

Лідер ПР у храмі закликав українців перегорнути "чорну сторінку" своєї історії та з Божим благословенням обрати нову владу.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович закликав українців “перегорнути чорну сторінку української історії, обравши нову владу”.

Про це він сказав під час відвідин храму Святого Димитрія у Малині в Житомирській області. За словами головного регіонала, “без віри в Бога народові неможливо збудувати сильну Україну”.

“У нас в Україні, у людей та політиків, є все, що потрібно. Ми тільки просимо наразі Божого благословення, щоб Господь дав українцям після цих президентських виборів сильну владу,здатну розбудовувати державу та ефективно працювати”, - сказав Янукович.

Він також наголосив, що “саме Господь допоміг українцям відкрити очі на політиків, які наразі є при владі, не здатних забезпечити країні стабільний розвиток, економічну розбудову та процвітання, не здатних змінити життя людей на краще”.

“Нам треба перегорнути на завжди чорну сторінку історії останніх років, змінити недолугих політиків на успішних та обрати, нарешті, політиків нової формації, успішних та прогресивних людей”, - додав Янукович.

Читайте також:

Янукович: директори шахт Донбасу продають душу дияволу

Янукович у лаврі отримав дар бачити майбутнє

Янукович залишив монастир, щоб проголосувати руками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: