Янукович вдячний ВР

Віктор Янукович подякував Верховній раді України за спільну діяльність, конструктивну роботу та кроки в напрямку реформ.


Прем`єр-міністр України Віктор Янукович вдячний народним депутатам за конструктивну роботу під час усього періоду роботи Верховної ради V скликання. 

Про це йдеться у листі керівника уряду, оприлюдненому сьогодні під час пленарного засідання головою ВР V скликання Олександром Морозом. 

У листі прем’єр-міністр зазначив, що, незважаючи на труднощі та перепони, які довелося долати депутатам, парламент протягом усього часу забезпечує разом з урядом життєдіяльність країни. 

На переконання Януковича, без законів, ухвалених парламентом, неможливо було б прискорити темпи економічного розвитку і реалізацію важливого соціального пакету. «Сьогодні ми можемо сказати, що ми разом заклали фундамент для тих стандартів життя людей, які прагнемо створити в Україні», - зазначається у листі. 

Янукович висловив сподівання, що депутати й Кабмін разом продовжуватимуть потрібну для України справу. «Я називаю ВР п’ятого скликання парламентом реформ, тому що були здійснені принципові реформи влади в Україні. І ми з вами будемо продовжувати і закріплювати цей процес», - зауважив прем'єр.
 
Він зазначив, що спільними зусиллями вдалося немало зробити, але ще більше має бути реалізовано згодом. «Мені шкода, що нам не дають продовжувати працю, не дають завершити ті заходи з підвищення стандартів життя громадян України, які ми запланували», - сказав прем'єр-міністр.

Янукович підкреслив, що прагне і надалі працювати з кожним народним депутатом, оскільки було доведено ефективність роботи і відповідальність перед людьми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: