Янукович ветував закон про держзакупівлі

Ганна Герман заявила, що президент відмовився підписувати закон, і повертає його в Раду.

Президент Віктор Янукович ветував закон про державні закупівлі, заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

"Я відкрию вам державну таємницю і скажу про те, що президент Янукович не підписав цей закон, і або вже повернув, або найближчим часом поверне його у Верховну раду", - підкреслила вона.

Нагадаємо, 11 лютого 2010 року Верховна рада прийняла закон "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти". За закон проголосували 245 із 374 народних депутатів, зареєстрованих у сесійному залі.

Закон встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Він застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт і послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - 300 тисяч гривень.

Державне регулювання та контроль у сфері закупівель здійснюють Уповноважений орган (Міністерство економіки, де передбачається створити окремий структурний підрозділ.) та інші органи відповідно до їх компетенції. Контроль у сфері закупівель, у разі наявності відповідних запитів.

Законом передбачено, що з метою розгляду скарг при Міністерстві економіки створюється і діє орган оскарження, який формується на засадах паритетної участі представників державних органів та незалежних фахівців з питань державних закупівель у складі 14 осіб, з яких не менше третини повинні бути з вищою юридичною освітою. Строк повноважень членів органу оскарження складає 3 роки.

Читайте також:

ПР: Янукович може ветувати закон про держзакупівлі

Тимошенко виділила півтора мільярди на продовольчий резерв та держзакупівлі

Рада ухвалила закон про держзакупівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: