Янукович: вгадайте, чи буду я блокувати трибуну Ради?

Лідер Партії регіонів натякнув, що його фракція заблокує ВР, але чіткої відповіді на це запитання не дав.

Лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді Віктор Янукович не дав чіткої відповіді на численні запитання журналістів щодо того, чи блокуватиме ПР трибуну парламенту.

На прес-конференції лідер регіоналів ще раз підкреслив, що його партія наполягатиме на тому щоб питання про підвищення мінімальної заробітної плати в Україні у вівторок, 1 вересня, біло розглянуто першим і ухвалене на засіданні ВР.

Журналісти кілька разів намагалися з’ясувати, чи може непідтримка розгляду цього питання в сесійній залі призвести до блокування фракцією ПР трибуни, але Янукович чітко не відповідав.

У відповідь на чергове запитання про блокування трибуни, Янукович сказав: "Як кажуть, здогадайтеся з першого разу, і вам все стане зрозуміло. Я вважаю, що другого разу не буде, ви все вгадаєте".

Нагадаємо, Партія регіонів знову вимагає терміново розглянути питання про підвищення соціальних стандартів, зокрема рівня мінімальної зарплати, в Україні. ПР пропонує підвищити мінімальні зарплати до 1500 гривень, а мінімальні пенсії - до 1300 гривень, причому зробити це вже з 1 вересня.

Раніше ПР вже блокувала роботу Ради через небажання парламентарів підвищувати мінімальні зарплати.

Разом із тим, сесія Верховної ради відкриється 1 вересня, але до 4 вересня депутати працюватимуть у комітетах, а не в сесійному режимі.

Фракція БЮТ вже запропонувала провести 4 вересня позачергове засідання Ради та присвятити його питанням повноважень органів місцевої влади.

Читайте також:

Рада перенесла початок роботи. БЮТ скликає позачергове засідання

Янукович вимагає від завтра збільшити зарплати вдвічі

Янукович: моя дача – звичайний будинок площею 600 кв.м

Литвин хоче загнати депутатів у шахту "провітрити мізки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: