Янукович видав указ на 10 мільярдів гривень, що не заплановано бюджетом

Янукович наобіцяв армії на 10 мільярдів гривень.

Для виконання указу президента, прийнятого за підсумками засідання РНБО з армійських питань, необхідно знайти 10 мільярдів гривень.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на свої джерела.

Зокрема, прийнятий Януковичем указ наказує Кабміну надати військовослужбовцям Міноборони в поточному році 2 тисячи квартир; з 1 липня годувати всіх контрактників в армійських їдальнях безкоштовно, пише видання.

Також передбачається з 1 жовтня збільшити посадові оклади офіцерів на 55%, прирівнявши їх до відповідних категорій держслужбовців; компенсувати безквартирним військовим їхні витрати на винаймання житла.

"Щоб виконати вимоги президентського указу разом з озвученими в Севастополі обіцянками, потрібно знайти, за даними Міноборони і Мінфіну, додаткових 10 мільярдів гривень", - пише видання.

"На три мільярди необхідно збільшити бюджет Міноборони, решта - додаткові видатки Пенсійного фонду", - йдеться у публікації.

Газета також нагадує, що 8 червня парламент схвалив запропонований коаліційним урядом законопроект про скорочення оборонного бюджету 2010 року на 2,135 мільярда гривень.

Читайте також:

Європа відмовилася пускати армії до сусідів

Янукович пообіцяв радикально покарати міністра оборони

Перехід армії на контрактну основу відклали на п'ять років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: