Янукович видав указ щодо укладення Угоди про асоціацію з ЄС

Президент видав Указ щодо укладення Угоди про асоціацію з ЄС. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент Віктор Янукович підписав Указ про деякі питання переговорів з Європейським Союзом щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Документом затверджено новий персональний склад делегації України для участі у переговорах з Європейським Союзом щодо укладення угоди про асоціацію.

Янукович призначив головою делегації України для участі в переговорах з Європейським Союзом Павла Клімкіна. Наразі Клімкін є заступником міністра закордонних справ.

Заступниками голови делегації призначені заступник міністра юстиції Валерія Лутковська та заступник міністра економіки Валерій Пятницький. Усього до складу делегації ввійшло 26 осіб.

Текст документа розміщено на сайті президента. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв по те, що Україна може підписати з Євросоюзом угоду про асоціацію та угоду про зону вільної торгівлі до кінця 2010 року.

"Для себе я ставлю завдання: до кінця року підписати з ЄС угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі", - зазначив Азаров під час зустрічі з міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом.

Читайте також:

Азаров попросився до європейського співтовариства

Європа виділить Україні 10 мільйонів євро

Азаров: курс України на євроінтеграцію - незмінний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: