Янукович відхрестився від "руки Кремля"

ВІктор Янукович заявив, що в разі свого обрання президентом не збирається погоджувати призначення у владу з Росією.

Кандидат в президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що в разі перемоги на виборах не буде узгоджувати свої рішення з керівництвом Росії.

"Це все політичне базікання, яке ніколи не підтверджувалася справами. Я двічі був в уряді, я ні з ким не узгоджував питання, кого і куди призначати, окрім коаліції. Тобто з моїми політичними партнерами", - сказав Янукович у відповідь на запитання, чи буде він погоджувати призначення у владу з Кремлем.

"5 років пройшло, і, я думаю, український народ і на заході всі зрозуміли, що це була політична заказуха, політична технологія на виборах 2004 року. Вона передбачала такий тип боротьби зі мною", - зазначив політик.

Він також сказав, що не має наміру розпускати парламент, якщо він буде працювати, у разі своєї перемоги на виборах.

"У парламенту буде можливість вибрати собі шлях. Якщо він вибере шлях працювати і буде розглянута та програма, яка в мене вже готова, якщо в парламенті знайдеться політична воля її виконувати, звичайно, він буде працювати", - пообіцяв Янукович.

Як відомо, Віктора Януковича багато хто вважає проросійським політиком. Зокрема, він неодноразово обіцяв зробити російську мову другою державною в Україні, а також нещодавно заявив, що в разі свого обрання президентом він буде проводити політику, що відповідатиме спільній історії України та Росії.

Читайте також:

Янукович пообіцяв слідувати спільній з Росією історії

Ющенко назвав Тимошенко і Януковича "московським проектом"

Янукович звинуватив Тимошенко у підлабузницьких відносинах з Росією

"Єдина Росія" заявила про підтримку Януковича на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: