Янукович відмовився голосувати руками за підвищення зарплат

Лідер Партії регіонів звинуватив своїх опонентів у тому, що вони хочуть зірвати підвищення зарплат і пенсій. Депутати не працюють і пішли радитись, як вирішити чергову суперечність.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович виступив проти голосування в ручному режимі по законопроектах про підвищення соціальних стандартів.

Про це він заявив на брифінгу у Верховній раді. Янукович звинуватив своїх опонентів із парламентської коаліції в тому, що вони хочуть зірвати ухвалення рішення про підвищення мінімальних зарплат і пенсій.

"В парламенті відбувається чергова профанація депутатів від коаліції, яка знайшла вихід із ситуації, як не проголосувати підвищення зарплат і пенсій", - наголосив голова ПР.

За його словами, коаліційні фракції, зокрема, відправили у відпустки своїх депутатів, які готові були підтримати підвищення соцстандартів. "Це профанація – голосування руками. Знайшлися факіри, які знову шукають методи, це не пройде", - також обурився Янукович.

Всі суперечності він пообіцяв вирішити на засіданні погоджувальної ради. "Будемо уважно дивитися один одному в очі. Якщо 18 років в Україні голосували картками, а зараз змінили, щоб завалити цей закон, не вийде", - додав політик.

Після цього спікер Володимир Литвин відкрив вечірнє засідання ВР, у сесійній залі зареєструвався 431 народний депутат. За ініціативою Партії регіонів і Компартії Литвин відразу оголосив перерву і почав засідання погоджувальної ради.

Нагадаємо, на вечірньому засіданні ВР повинна була розглянути п'ять законопроектів про підвищення зарплат. Найбільші шанси на ухвалення мав законопроект, запропонований депутатом від Блоку Литвина Олегом Зарубінським і підтриманий регіоналами.

Згідно цьому документу, рівень мінімальних зарплат в Україні, в разі його ухвалення, повинен підвищитися до 869 гривень із 1 січня 2010 року, 884 гривень - з 1 квітня 2010 року, 888 гривень - з 1 липня 2010 року, 907 гривень - з 1 жовтня 2010 року і 922 гривень - з 1 грудня 2010 року. Крім того, законопроект передбачає підвищення прожиткового мінімуму.

Вранці нардепи вирішили, що голосування відносно підвищення соціальних стандартів відбудеться в ручному режимі, за якого кожен депутат повинен вставати і оголошувати своє рішення.

Після цього Януковичу довелося перервати поїздку до Сумської області і приїхати в парламент.

Читайте також:

Рада буде голосувати за підвищення зарплат руками

Янукович залишив монастир, щоб проголосувати руками

БЮТ відмовився підвищувати зарплати та пенсії

Раді пропонують збільшити мінімальну зарплату до 922 гривень

ВідеоЯнукович відмовився голосувати руками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: