Янукович відмовився показати свій акціонерний капітал

В адміністрації Януковича відмовились розповісти акціями яких підприємств володіє президент, бо це конфіденційна інформація.

Адміністрація президента відмовилася повідомити, до складу засновників яких підприємств входить президент Віктор Янукович. Про це повідомила заступник глави адміністрації Олена Лукаш у відповідь на запит преси.

"Згідно зі статтею 37 закону "Про інформацію" не підлягають обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять у собі конфіденційну інформацію та інформацію, що стосується особистого життя громадян", - заявила Лукаш.

Лукаш також послалася на те, що "збирання, зберігання, використання і поширення конфіденційної інформації, в тому числі інформації про особисте життя фізичної особи, без її згоди не допускається".

"Слід зазначити, що у окремих випадках запитувана вами у зверненнях інформація виходить за межі наданих вам прав на вільне одержання відкритої за режимом доступу інформації", - також додала вона.

Як відомо, у своїй декларації про доходи Янукович вказав, що має внески до статутних капіталів підприємств, установ і організацій номінальною вартістю 6,5 тисяч гривень.

Читайте також:

Янукович орендує резиденцію "Межигір’я" по 3 гривні за сотку

Янукович показав свою декларацію

Глава Адміністрації Януковича заробив удвічі більше за Ріната Ахметова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: