Янукович відмовився їхати до Польщі

Янукович відмовився від запрошення Коморовського відвідати Польщу 8 вересня. Втім, глава української держави запросив польського колегу до України 25 вересня.

Президент України розказав президенту Польщі, чому він відмінив свою участь в економічному форумі в Криниці, в рамках якого планувалася зустріч президентів 8 вересня.

У свою чергу Броніслав Коморовський під час телефонної розмови із Віктором Януковичем заявив про своє бажання та готовність сприяти розвитку польсько-українських відносин.

Коморовський, інавгурація президентом Польщі якого відбулася в серпні, також запевнив, що польська влада буде надалі підтримувати європейську інтеграцію України.

Згідно з повідомленням, Янукович в ході розмови привітав Коморовського зі вступом на посаду президента та висловив надію на активізацію двосторонньої співпраці.

Прес-служба зауважила, що сьогоднішня розмова, в ході якої президенти також обговорили політичне та економічне співробітництво між державами та домовилися зустрітися в жовтні в Ялті, відбулася за ініціативою Януковича.

Читайте також:

Президент Польщі кличе до себе Януковича

Янукович домовився з Коморовським про зустріч в Ялті

Президент Польщі хоче дружити з Росією, але Україну бачить в ЄС

Янукович запросив Коморовського до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: