Янукович відмовляється свідчити у справі отруєння Ющенка

Також від дачі свідчень відмовляється депутат від НУНС Давид Жванія, Микола Мартиненко та комуніст Олександр Ткаченко.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович ухиляється від дачі свідчень у справі про отруєння президента Віктора Ющенка.

Про це розповів член слідчої групи Генпрокуратури по розслідуванню отруєння Ющенка, прокурор-криміналіст Олексій Донський в інтерв'ю виданню "Тема".

Він нагадав, що від дачі свідчень відмовляється депутат від НУНС Давид Жванія.

"У світлі фактів, установлених слідством, а також добутих у справі доказів, є всі підстави стверджувати про більш ніж серйозні мотиви у Жванії ухилятися від слідства в справі про отруєння Ющенка. Що він і робить", – сказав Донський.

"Тим часом, у Жванії з'явився однодумець: рідкісну старанність і послідовність в ігноруванні закону виявляє народний депутат Микола Мартиненко, який, незважаючи на кількаразові виклики, не з'явився в прокуратуру взагалі жодного разу", - підкреслив прокурор.

"Нічим не відрізняються від двох цих депутатів відомий комуніст Олександр Ткаченко, а також лідер Партії Регіонів Віктор Янукович. Не зважаючи на різну партійну приналежність, в одному вони знайшли консенсус: обоє одностайно ігнорують закон, тривалий час ухиляються від явки для дачі свідчень", - зазначив він.

Донський також розповів, що "слідством точно встановлено, що у Жванії немає і ніколи не було українського громадянства".

"Тобто, він не проходив передбачену законом процедуру вступу в українське громадянство, а лише, будучи громадянином Грузії, на підставі надання в компетентні органи с відомо підробленого радянського паспорта, був незаконно документований паспортом громадянина України", - зазначив він.

Читайте також:

Жванія викликає Ющенка в суд

Ющенка могли отруїти на іншій вечері

В організмі Ющенка залишилося лише 5% діоксину

Шевченка і Каладзе в ГПУ не викликали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: