Янукович відновить довіру до вакцинації, яку заборонили у 2008-му

За словами Януковича, вакцинація визнана одним з найбільш дієвих методів боротьби з інфекційними захворюваннями, тому довіру до неї необхідно відновити.

Віктор Янукович вимагає відновити довіру населення до вакцинації від кору і краснухи, яка була припинена в 2008 році після фатального випадку, викликаного щепленням. З таким листом він звернувся до прем’єра Миколи Азарова.

У 2008 році 17-річний школяр з Краматорська Донецької області Антон Тищенко помер за кілька годин після проведення вакцинації від кору. Тоді з підозрою на поствакцинальні реакції в Україні було госпіталізовано понад 100 осіб. Після цього випадку вакцинація в Україні була припинена.

Як повідомляє прес-служба, на адресу президента звернулися представники міжнародного донорського співтовариства, які висловили готовність надати Україні допомогу по відновленню суспільної довіри до вакцинації.

"Враховуючи, що вакцинація визнана одним з найбільш дієвих методів боротьби з керованою групою інфекційних захворювань, президент просить вжити невідкладних заходів для активізації відповідної інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення ", - йдеться в повідомленні.

Глава держави вимагає проводити ретельний контроль за якістю імунобіологічних препаратів, посилити відповідальність управлінської ланки в системі охорони здоров'я на центральному та регіональному рівнях.

Читайте також:

Смерть юнака, який помер після щеплення, не розслідують

Мінздрав ліквідує "смертельну вакцину" від кору

Комісія визнала, що вакцина стала причиною смерті юнака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: