Янукович відповів критикам: "Я схожий на людину, яка чогось боїться?"

Янукович бачить майбутнє України у взаємодії з Росією: "Я не боюся того, що я роблю. Я задоволений цим".

Президент Віктор Янукович не боїться, що зближення України і Росії може поглибити розкол в суспільстві. Про це глава держави заявив, відповідаючи на запитання деяких німецьких ЗМІ.

"Я схожий на людину, яка чогось боїться?", - запитав президент.

"Політичний процес в Україні сьогодні спрямований, перш за все, на демократизацію суспільства, на захист національних інтересів України. Сепаратисти чи націоналісти, які п'ять років керували країною, втратили більше ніж дві третини товарообігу між Україною і Росією. Внаслідок цього економіка України впала, і ми мали близько 15% падіння ВВП. Товарообіг між Україною і Росією з 40 млрд. доларів впав до 13 млрд. доларів. Таку політику назвати успішною - не повертається язик", - зазначив Янукович.

Він наголосив, що від такої політики страждали не тільки ми, а і наші партнери в світі, в тому числі - Європа.

"Ця політика, яка була, її можна назвати авантюрною і волюнтаристською. Безумовно, це не відповідало національним інтересам України. Це не відповідало інтересам наших партнерів у світі. За Україною почав закріплюватися імідж країни невідповідному, ненадійною ", - продовжив президент.

Янукович також зауважив, що його команда за дуже короткий термін змогла змінити позицію.

"За шість місяців товарообіг між Україною і Росією збільшився на дві третини - на 70%. До кінця цього року, можливо, ми досягнемо товарообігу, який був при моєму уряді. Тому я не боюся того, що я роблю. Я задоволений цим. Я вважаю, що ми повинні проводити відкриту політику по відношенню до наших сусідів і бути стабільними і надійними партнерами. Я саме такою бачу Україну ", - підсумував Янукович.

Читайте також:

Янукович збирається підписати угоду про вільну торгівлю з Росією

Янукович підпише декларацію про партнерство з Росією

Янукович розповів про переваги співробітництва з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: