Янукович відправить чиновників відпочивати у Крим

Президент звернув увагу на проблеми півострова та дорікнув представникам влади тим, що воин їздять на відпочинок за кордон.

Президент Віктор Янукович закликав українських чиновників відпочивати в Криму. Про це він заявив на розширеному засіданні Кабінеті міністрів, присвяченому підсумкам 100 днів роботи Миколи Азарова та його урядової команди.

Зі слів президента, останніми роками туристична інфраструктура Криму практично не розвивалася.

"Якщо все триватиме так, як це триває, соромно буде туди їздити. І не випадково більшість чиновників їдуть відпочивати не в Крим, а за кордон. А треба їхати в Крим відпочивати, шановні колеги", - сказав Янукович.

Крім того, на його думку, необхідно розробити спеціальний закон розвитку Криму.

"Давайте ми з вами спільно відпрацюємо закон по Криму, спеціальний закон відновлення півострова", - сказав Янукович, звертаючись до прем'єр-міністра Миколи Азарова й голови Верховної ради Володимира Литвина.

Він підкреслив, що розвиток Криму має стати одним із пріоритетів у розвитку туристичної галузі.

Нагадаємо, у середу, 23 червня, Янукович виступив на розширеному засіданні уряду та підбив підсумки перших 100 днів його роботи. Підсумки роботи уряду Азарова президент назвав "нормальними".

Разом із тим, Янукович розкритикував низку аспектів роботи уряду, зокрема наказав доопрацювати новий Податковий кодекс, проголосований Верховною радою в першому читанні.

Читайте також:

Янукович насварив губернатора, який насмілився його перебити

Янукович оцінив роботу Азарова: "Так, нормально"

Губернатор Хмельниччини: нинішня влада послана Богом

ВідеоЯнукович відправить чиновників відпочивати у Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: