Янукович відправив Герман до інтернату, в якому загадково померли діти

Глава держави наказав детально розслідувати випадок загибелі вихованців інтернату від невідомої інфекції.

Президент Віктор Янукович занепокоєний трагічним випадком загибелі дітей в інтернаті у Ніжині та доручив вжити заходів для з’ясування ситуації. Про це повідомила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман.

"Я виїжджаю завтра до Ніжина, де буду особисто розбиратися у ситуації, що сталася, та інформувати президента", - повідомила Герман.

"Президент занепокоєний ситуацією, що склалася в інтернаті у Ніжині, де померли п’ятеро дітей унаслідок невідомої інфекції. Глава держави поставив завдання негайно з’ясувати ситуацію", - сказала вона.

Як також повідомила Герман, за цими рішеннями готується відповідне доручення президента України до низки державних органів, зокрема, до Генеральної прокуратури та Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, у Ніжинському дитячому інтернаті (Чернігівська область), де перебувають діти з ураженнями центральної нервової системи, 11 серпня було зареєстровано смерть п’ятьох дітей від невстановленої вірусної інфекції.

Усі померлі віком від 10 до 19 років. Крім того, на ранок 12 серпня в реанімації Ніжинської міської лікарні перебувають 4 дитини. За даними лікарів, стан хворих - тяжкий.

Читайте також:

У ніжинському інтернаті через невідому інфекцію померли п'ятеро дітей

На Жимомирщині юрист інтернату присвоїла 100 тисяч гривень сиріт

Дівчинка-інвалід померла через тортури в дитбудинку

На Житомирщині масово захворіли на грип діти з інтернату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: