Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

Майже дві третини українців вважають, що президентські вибори 17 січня 2010 року не будуть чесними.

Розрив між кандидатами на посаду президента Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко у разі проведення другого туру президентських виборів збільшується на користь лідера Партії регіонів.

Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією "ФОМ-Украина", які представив сьогодні журналістам генеральний директор компанії Олександр Бухалов.

За результатами опитування, у разі проведення другого туру президентських виборів у листопаді, за Януковіча проголосували б 41,2% респондентів, тоді як у жовтні 37,3%.

За Тимошенко віддали б свої голоси 25,2% опитаних, у жовтні на її підтримку висловилися 25,7%. Розрив між провідними кандидатами збільшився з 11,6% до 16%.

Якщо в другий тур вийдуть Янукович і лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк, то за голову Партії регіонів віддали б свої голоси 42,9% респондентів, а за Яценюка – 20,2%.

Згідно з результатами опитування, в першому турі президентських виборів перше місце посів би Янукович, за якого проголосували б 36,3% опитаних. На другому місці Тимошенко – 18%, на третьому – Сергій Тігіпко (7%). Далі йдуть Яценюк (5,8%) і Віктор Ющенко (5,2%).

Майже дві третини - 65,8% опитаних - вважають, що президентські вибори 17 січня 2010 року не будуть чесними, 19,5% - вірять у чесні вибори. Важко відповісти на це питання 14,7% респондентів.

У той же час 47,5% опитаних вважають, що результати виборів вплинуть на їхнє життя, а 41,3% вважають, що не вплинуть, важко відповісти - 11,2%.

Опитування проводилося з 22 по 30 листопада 2009 року. Всього в опитуванні взяли участь 1000 респондентів з 85 населених пунктів. Похибка вибірки становить 3,2%.

Читайте також:

Ющенко дійшов висновку, що він нащадок Мазепи

Тягнибок вимагає розпустити Одеську облраду і посадити її главу

Янукович розповів, як ним лякають людей

Тимошенко очікує, що Україна перезимує без держбюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: