Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

У разі виходу Януковича й Тимошенко у другий тур виборів президента, 22,2% опитаних проголосували б проти обох кандидатів.

37,3% опитаних "Фондом громадська думка - Україна" готові підтримати лідера Партії регіонів Віктора Януковича й 25,7% - прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у разі їх виходу в другий тур виборів президента.

Про це свідчать результати опитування. Респондентів запитали, за кого б вони проголосували у випадку виходу в другий тур президентських виборів Тимошенко і Януковича.

При цьому 22,2% опитаних проголосували б проти обох кандидатів, 7,7% - не змогли відповісти, а 7,1% - не стали б брати участь у такому голосуванні.

Разом з тим, у разі виходу в другий тур виборів президента Тимошенко й депутата Верховної ради від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Арсенія Яценюка, 22,2% опитаних проголосували б за Тимошенко, а 21,7 - за Яценюка.

При цьому 35% респондентів проголосували б проти обох кандидатів, 13% - не змогли відповісти на це питання, а 8,1% - не стали б у такому разі брати участь у голосуванні.

35,8% опитаних проголосувало б за Януковича й 23,6 - за Яценюка, якби в другий тур президентських виборів вийшли вони.

23,5% опитаних у такому разі проголосувало б проти обох кандидатів, 10,2% - не змогли відповістити на поставлене запитання, а 6,9% - не стали б у такому разі голосувати.

Опитування проводилося з 26 вересня по 4 жовтня.

Усього опитано 1 тисячу респондентів, старших 18 років у 85 населених пунктах, статистична похибка вибірки не перевищує 4%.

Читайте також:

Опитування: Янукович майже на 10% популярніший за Тимошенко

Регіонал злякався слів українського гімну

Рада вимагає визнати переведення шкіл на українську мову неконституційним

Соратник Тимошенко вирішив захистити Леніна від Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: