Янукович відвідав "Школу майбутнього"

Прем`єр-міністр Віктор Янукович сьогодні взяв участь у святі Першого дзвінка, який пройшов в Ялті в першій в Україні "Школі майбутнього".

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні взяв участь у святі Першого дзвінка, який пройшов в Ялті в першій в Україні "Школі майбутнього".

Як передає УНІАН, у будівлі школи було встановлений банер з написом "Дякуємо Вам, Вікторе Федоровичу!".

Виступаючи перед школярами і вчителями, прем`єр нагадав, що рівно рік тому, 1 вересня, він уже зустрічався з ними на тій самій території.

Віктор Янукович
УНІАН
Віктор Янукович підкреслив важливість розвитку "Шкіл майбутнього" в Україні
"Я хочу вас привітати з цією знаменною подією (з відкриттям школи – ред.). Ви та школа, яка з-поміж інших п`яти шкіл у регіонах України працюватиме в цьому пілотному проекті (державній цільовій програмі "Школа майбутнього" – ред.)", - сказав Янукович.

Глава Кабміну також заявив, що за останній рік зарплати у вчителів, за його словами, зросли вп`ятеро, і на 1 вересня 2007 оклад вчителя "вищого класу" становить 1500 грн.

Після вступного слова Януковича першокласники прочитали вірші, в яких подякували прем`єр-міністру України, керівництву Криму, а також мерові Ялти, за те, що в місті з`явилася "Школа майбутнього".

Потім продзвенів перший дзвоник, діти відпустили в небо сотні повітряних кульок, після чого прем`єр-міністр оглянув школу.

Довідка. Державна цільова програма на 2007-2010 роки "Школа майбутнього" запроваджена Кабінетом міністрів України цього року і передбачає створення в шести регіонах України "мережі загальноосвітніх навчальних закладів високого технологічного рівня, з новітнім навчально-методичним і інформаційним забезпеченням, потужним кадровим потенціалом".

Першу "Школа майбутнього" було створено на базі середньої загальноосвітньої школи №2 міста Ялта. З ініціативою включити ялтинську школу до держпрограми в 2006 році виступив Віктор Янукович.

На перший етап розвитку "Школи майбутнього" в Ялті бути виділено 10 млн. грн. Зокрема, в новій школі вже закуплено всі меблі, встановлено інтерактивні дошки, а також антисколіозні парти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: