Янукович відвідує Москву

Основною метою візиту до російської столиці прем'єр називає розвиток авіаційного та оборонного комплексу України.

Янукович-Путін
УНІАН
Янукович зустрінеться з керівництвом Російської Федерації.
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович заявляє, що головною метою його візиту до Москви є підвищення конкурентоспроможності авіабудівної галузі та військово-промислового комплексу України.

Сьогодні глава українського уряду прибув з робочим візитом до Росії. У місті Жуковський (Московська область) він бере участь в Міжнародному авіакосмічному салоні "МАКС-2007".

На авіасалоні відбулася коротка зустріч українського прем'єра з президентом РФ Володимиром Путіним, який відкрив роботу салону.

У своєму виступі на відкритті Путін повідомив, що цього року в авіасалоні беруть участь 780 російських і зарубіжних компаній (зі 110 країн). Він також заявив, що форум розширюється щороку, і він сподівається, що "МАКС" стане найбільшим форумом ділового партнерства у сфері авіації та космосу. 

Президент Росії і прем`єр України відправилися спостерігати за демонстраційними польотами. 
  
Також Янукович має намір відвідати експозиції ВАТ "Мотор-Січ", Державного авіабудівного концерну "Авіація України", ЗАТ "Корпорація "ФЕД", ДП "Луганський АРЗ", НКАУ, ЗАТ "Спецтехтепло".
 
Під час візиту планується підписання Меморандуму про взаєморозуміння в питаннях розвитку в галузі транспортної рампової і пасажирської техніки між Державним авіабудівним концерном "Авіація" і ВАТ "Об`єднана авіабудівна корпорація" (РФ).

"Головна мета – це забезпечення рівня конкурентоспроможності нашої авіабудівної промисловості і деяких напрямків військово-промислового комплексу. І ця виставка, яка відкривається в Москві (Московський авіакосмічний салон "МАКС-2007"), – на неї гріх не поїхати", - прокоментував свій візит до Москви Янукович.

У поїздці прем'єра супроводжують міністр палива і енергетики Юрій Бойко, міністр промислової політики Анатолій Головко, міністр транспорту та зв`язку Микола Рудьковський. 

Сьогодні ж Янукович повернеться до Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: