Янукович відзначає першу річницю президентства

З нагоди річниці президент візьме участь у телепроекті "Розмова з країною", під час якого впродовж 3 годин відповідатиме на запитання громадян.

Сьогодні, 25 лютого, виповнюється рік з дня інавгурації президента Віктора Януковича. Як відомо, Янукович на початку 2010 року переміг на чергових президентських виборах.

Після другого туру виборів Янукович мав 48,95% голосів виборців. За нього проголосували 12 мільйонів 481 тисяча 268 виборців. Його суперник, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко отримала 45,47% голосів. За неї віддали свої голоси 11 мільйонів 593 тисячі 340 громадян. Відрив між кандидатами становив 3,48%.

З нагоди річниці президент візьме участь у телепроекті "Розмова з країною", під час якого впродовж 3 годин відповідатиме на запитання громадян. Як повідомляється, вже зібрано понад 20 тисяч запитань, одним з найпопулярнішим є "Як вижити при сьогоднішньому рівні зарплат і пенсій?".

Члени чинного уряду вважають, що президент Віктор Янукович протягом першого року президентства забезпечив стабільність, демократію і початок реформ у країні.

У той же час, згідно з результатами соціологічних опитувань, 59,5% українців в цілому не схвалюють діяльність Януковича на посаді президента. Більшість населення України констатує погіршення свого матеріального становища за рік президентства Віктора Януковича.

При цьому інші опитування свідчать про те, що більше половини українців вважають: президент "послідовно виконує свої обіцянки", або "намагається в міру можливості їх виконувати".

Громадяни України також практично однаково оцінили діяльність президентів Віктора Ющенка і Віктора Януковича  за перший рік їх перебування при владі.  За п'ятибальною шкалою в 2011 році Янукович в середньому отримав від суспільства оцінку в 2,7 бала. Наприкінці 2005 точно так само - 2,7 бала - народ оцінив діяльність Ющенка.

Читайте також:

Литвин знайшов в оточенні Януковича "шкідників"

У Сумах молодь проведе "Парад невиконаних обіцянок" Януковича

На річницю президентства українці питатимуть у Януковича, як їм вижити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: