Янукович викликав Табачника "на килим"

Проректор університету "Україна" поскаржився президенту на бездіяльність Міністерства освіти. Янукович не забарився з реакцією - негайно викликав Табачника.

Президент Віктор Янукович викликав міністра освіти Дмитра Табачника на засідання Громадської гуманітарної ради при президентові України.

Таким чином глава держави відреагував на заяву проректора університету "Україна" Валерія Бебика про те, що Міносвіти вже два місяці не реагує на звернення про виключення із списку обов'язкових дисциплін політології і соціології.

"Є тут хтось з Секретаріату? Сергій Володимирович, викличте сюди Табачника, швидко. Ми у нього запитаємо, чому немає відповіді", - сказав Янукович, звертаючись до глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Приблизно через 20 хвилин Льовочкін повернувся до зали засідань разом з Табачником. Міністр спочатку сів у залі на місце для журналістів, проте президент запросив його за стіл до учасників засідання. "Сідайте навпроти мене на почесне місце", - запропонував Янукович і зажадав відповісти на питання проректора.

Табачник пояснив, що при Міністерстві освіти працюють три робочі групи, які займаються цим питанням. Перша з них, за словами міністра, повинна закінчити свою роботу до кінця наступного тижня. Янукович закликав не зволікати з вирішенням цього питання і зажадав його остаточного вирішення до наступного засідання Громадської гуманітарної ради, яке відбудеться 23 серпня.

Нагадаємо, Віктор Янукович регулярно демонструє суворість по відношенню до українських чиновників.

Зокрема, Янукович на засіданні уряду 23 червня жорстко відчитав закарпатського губернатора Олександра Ледиду, який дозволив собі перебити главу держави під час виступу. "Хто це сказав? Встань, зайдеш, я тобі потім поясню", - розсердився Янукович.

17 червня глава держави у Сумській області жорстко розкритикував підлеглих, які не підготували для нього сейозні пропозиції щодо розвитку регіонів. "Заберіть цю фількіну грамоту собі в одне місце", - сказав президент, забракувавши підготовлені його підлеглими доручення, які мав підписати за результатами поїздки.

Читайте також:

Табачник забезпечить кожного студента електронним чіпом

Табачник: підручники не повинні складатися з позицій "загубленого в горах племені" 

БЮТ збирається відправити Табачника у відставку за "шизофренію"

ВідеоЯнукович викликав Табачника "на килим"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: