Янукович виконав програму в Москві та повернувся до Києва

Посол України в Росії Костянтин Грищенко повідомив, що український президент повністю виконав програму візиту до Москви та повернувся до Києва.

Президент Віктор Янукович завершив офіційний візит до Москви і відбув до Києва.

Посол України в РФ Костянтин Грищенко повідомив українським журналістам, що візит, який відбувся, можна розцінювати як дуже успішний. За його словами, запланована програма виконана повністю.

Грищенко зазначив, що у Януковича відбулися дуже конструктивні переговори з президентом Російської Федерації Дмитром Мєдвєдєвим і прем`єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

"Було обговорене все коло актуальних питань двосторонніх відносин. Без усякого перебільшення, сьогодні дано старт новому етапу українсько-російського партнерства", - сказав Грищенко.

Нагадаємо, 5 березня Віктор Янукович перебував у Москві з одноденним візитом. Програмою його перебування було передбачено зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим та прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним.

Президенти Росії та України не обговорювали газові питання, хоча раніше повідомлялося, що Янукович їде до Росії обговорювати питання ціни на газ.

Янукович пообіцяв не відкладати прийняття законів для захисту прав російськомовного населення в Україні. Також президенти домовились, що Росія і Україна продовжать консультації з питання перебування Чорноморського флоту в Севастополі на основі домовленостей 1997 року.

Крім того Янукович пообіцяв до Дня Перемоги скасувати указ про присвоєння провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері звання Героя України.

"Звичайно, вони (відповідні укази Ющенка) дуже резонансні, звичайно, ці укази не сприймаються ні в Україні, ні в Європі. Не випадково Європейський союз прийняв навіть звернення Європейського парламенту", - сказав Янукович.

Він підкреслив, що під час переговорів з Медвєдєвим досягнута домовленість про святкування 65-річчя з дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні на території Росії і України. В усіх містах-героях України 9 травня пройдуть військові паради.

Читайте також:

Янукович розповів про позаблоковість України: Так буде завжди

Путін запропонував Україні вступити до Митного союзу

Янукович: всі шляхи ведуть до Москви
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: