Янукович вимагає міжнародної перевірки того, як Тимошенко витрачала кредити

Президент слідом за генпрокурором заявив про необхідність перевірити використання урялдом Тимошенко грошей, які Україна отримала у кредит.

Президент Віктор Янукович заявив про необхідність проведення міжнародної перевірки того, як уряд Юлії Тимошенко використовував кошти, отримані в кредит, а також моніторингу ресурсів резервного і Стабілізаційного фондів.

Про це він заявив під час координаційної наради керівників правоохоронних органів у Генеральній прокуратурі. "Здійснено небувалі за масштабами зовнішні запозичення. Напрямки використання витрачених грошей всіляко приховувалися від суспільства", - зазначив Янукович.

У зв'язку з цим він повідомив, що ініціював проведення міжнародного аудиту щодо законності використання урядом цих коштів.

Крім того, Янукович вважає за необхідну негайну перевірку законності використання ресурсів резервного і стабілізаційного фонду.

З відповідним проханням він звернувся до генерального прокурора Олександра Медведька.

Янукович також доручив керівнику ГПУ виявити причини "ігнорування" законів з боку Кабінету міністрів, "що мало місце в попередні роки".

Генпрокурор, у свою чергу, запевнив президента, що всі його вимоги будуть виконані.

Нагадаємо, Медведько вже звинуватив уряд Юлії Тимошенко в незаконному використанні бюджетних коштів і закликав правоохоронні органи провести перевірки з цього приводу.

За інформацією генпрокурора, ГПУ вже надіслала 140 документів реагування з приводу цих порушень. Він також наголосив, що перевірки потребують витрата кредитних коштів, отриманих від МВФ, відшкодування податку на додану вартість та стягнення податків урядом Тимошенко наперед.

Читайте також:

ГПУ звинуватила уряд Тимошенко в незаконному витрачанні бюджетних грошей

Янукович: заборгованість по зарплаті перевищила 1,7 мільярда

Янукович не буде звільняти Стельмаха з посади голови НБУ

ВідеоЯнукович перевірить, як Тимошенко витрачала кредити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: