Янукович вимагає припинити спекуляції на питаннях мови та історії

Глава держави закликав відійти від політичного радикалізму та ідеологічних крайнощів. "Такі політичні ігри можуть призвести навіть до розколу країни", - сказав Янукович.

Президент Віктор Янукович вимагає від представників політичних сил країни припинити спекуляції на питаннях історії та мови. Про це він заявив 3 червня на засіданні Ради регіонів у Криму.

"Я звертаюся до політичних сил із проханням припинити політичні спекуляції на історії, на мовних і етнокультурних питаннях", - сказав президент.

Янукович попередив усіх, хто "грає в таку політику", про відповідальність.

Глава держави закликав відійти від політичного радикалізму та ідеологічних крайнощів. "Сьогодні політичний радикалізм - це пряма загроза зриву модернізації нашої держави, це шлях до протистояння суспільства і такі політичні ігри можуть призвести навіть до розколу країни", - сказав президент.

"Саме політичний екстремізм і радикалізм є засадами для появи сепаратизму і посилюють руйнівні тенденції в суспільстві", - додав він.

У зв'язку з цим Янукович нагадав про події у Львові 9 травня, і підкреслив, що останнім часом Україна зіткнулася з проблемою політичного радикалізму та ідеологічних крайнощів.

Президент також запропонував парламентаріям і всім політикам цього року, коли Україна відзначає 20 років незалежності й 15-річчя ухвалення Конституції, виступити зі спільним зверненням "про примирення й неприпустимість радикалізації в політиці".

Янукович наголосив, що подібні звернення могли б прийняти й керівники українських регіонів.

Читайте також:

Партія регіонів не знайшла воїнам УПА місця на цвинтарі

НАН України: українцям не потрібна власна держава

Європа: надання російській мові статусу державної розколе Україну

ВідеоЯнукович вимагає припинити спекуляції на питаннях мови та історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: