Янукович вимагає припинити спекуляції на питаннях мови та історії

Глава держави закликав відійти від політичного радикалізму та ідеологічних крайнощів. "Такі політичні ігри можуть призвести навіть до розколу країни", - сказав Янукович.

Президент Віктор Янукович вимагає від представників політичних сил країни припинити спекуляції на питаннях історії та мови. Про це він заявив 3 червня на засіданні Ради регіонів у Криму.

"Я звертаюся до політичних сил із проханням припинити політичні спекуляції на історії, на мовних і етнокультурних питаннях", - сказав президент.

Янукович попередив усіх, хто "грає в таку політику", про відповідальність.

Глава держави закликав відійти від політичного радикалізму та ідеологічних крайнощів. "Сьогодні політичний радикалізм - це пряма загроза зриву модернізації нашої держави, це шлях до протистояння суспільства і такі політичні ігри можуть призвести навіть до розколу країни", - сказав президент.

"Саме політичний екстремізм і радикалізм є засадами для появи сепаратизму і посилюють руйнівні тенденції в суспільстві", - додав він.

У зв'язку з цим Янукович нагадав про події у Львові 9 травня, і підкреслив, що останнім часом Україна зіткнулася з проблемою політичного радикалізму та ідеологічних крайнощів.

Президент також запропонував парламентаріям і всім політикам цього року, коли Україна відзначає 20 років незалежності й 15-річчя ухвалення Конституції, виступити зі спільним зверненням "про примирення й неприпустимість радикалізації в політиці".

Янукович наголосив, що подібні звернення могли б прийняти й керівники українських регіонів.

Читайте також:

Партія регіонів не знайшла воїнам УПА місця на цвинтарі

НАН України: українцям не потрібна власна держава

Європа: надання російській мові статусу державної розколе Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: