Янукович вимагає від генпрокурора відзвітувати про стан здоров'я Луценка

Віктор Янукович звернувся до Генпрокуратури з проханням терміново надати обґрунтовану відповідь на запит дружини та адвокатів Луценка з приводу його арешту.

Президент Віктор Янукович передав лист адвоката Ігоря Фоміна та Ірини Луценко до Генпрокуратури з проханням вивчити обставини, викладені у листі, і терміново надати обґрунтовану відповідь.

Про це повідомляє прес-служба президента.

"Президент України вважає, що слідство має неухильно дотримуватися законодавчих і процесуальних процедур, не порушувати конституційних прав Луценка", - йдеться в листі.

Президент також звернув увагу Генеральної прокуратури на необхідність швидкого реагування на звернення громадян у відповідності до вимог Закону про доступ до публічної інформації.

Як відомо, захист Луценка просив Януковича вплинути на слідство щодо зміни запобіжного заходу для Луценка, який голодує.

Також вони вказують на те, що згідно з підписаними Януковичем змінами до КПК, обвинуваченого і його захисників не можна обмежувати в часі, необхідному їм для ознайомлення з усіма матеріалами справи. "Однак, за поданнями Генеральної прокуратури, освяченим антиконституційними рішеннями судів, Луценко Ю.В. протиправно утримується під вартою вже протягом більш як чотирьох місяців. Такий стан правосуддя, а точніше його відсутність, змусив Юрія Віталійовича вдатися до крайнього заходу - оголосити голодування. На сьогодні його голодування триває 15 днів", - заявили адвокати.

Нагадаємо, раніше Європейський суд з прав людини почав розглядати позов екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і відправив відповідний запит про порушення його прав до українського уряду.

Читайте також:

Луценко в критичному стані: він позеленів і тхне ацетоном

Генпрокурор відреагував на заяву Луценка

Гриценко: знущання над Луценком - це особиста помста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: