Янукович вимагає відкрити для всіх угіддя Лозінського

Лідер ПР, говорячи про розшук скандального екс-депутата Лозінського, згадав про розвиток лісів мисливства і рибальства в Україні.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що угіддя екс-депутата від БЮТ Віктора Лозінського, підозрюваного у вбивстві, мають бути доступними для всіх громадян України.

"Закон, наголошую, повинен бути один для всіх. Цей окремий випадок, безумовно, потребує окремого рішення. І влада повинна прийняти його так, щоб ці угіддя (Лозінського) були доступними для всіх громадян цього регіону. До речі, це передбачає український закон", - сказав головний регіонал.

"Стосовно справи Лозінського і його розшуку – це, знову ж таки, справа цієї влади, яка 5 років свого існування весь час кричала, що бандити будуть сидіти в тюрмах. Хай дадуть відповідь своїм виборцям, які вірили в їх брехню і яких вони обдурили вже не один раз", - додав Янукович.

Він також заявив що державна політика щодо розвитку "лісів, мисливства, рибальства", повинна бути системною. "Ця система повинна передбачати відновлення наших лісів, збереження екології, фауни. Тому закон повинен бути один для всіх. Має бути закон, який би сьогодні стимулював інвесторів вкладати кошти в розвиток цієї справи і таким чином відновлювати наше природне середовище", - наголосив лідер ПР.

В той же час, Віктор Янукович сам є завзятим мисливцем. За чутками, своє дозвілля він проводить у закритому мисливському господарстві Сухолуччя, доступ до якого з недавніх пір закрили навіть для жителів хутора, який знаходиться всередині нього.

Нагадаємо, Віктор Лозінський володів 26,4 тисячі гектарів мисливських угідь у Кіровоградській області. Генпрокуратура вже встановила, що ці державні землі екс-депутат отримав у користування незаконно, тому незабаром їх передадуть місцевим мисливцям.

Зараз Лозінський перебуває у розшуку за підозрою у вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника.

3 липня Верховна рада позбавила його депутатських повноважень, і з тих пір правоохоронці ведуть його розшук.

Читайте також:

Уряд зробить із дачі Януковича культурний заповідник

Наливайченко все ще чекає, що Лозінський йому зателефонує

ГПУ припускає, що Лозінський в Україні: його ховають друзі-депутати

ГПУ: депутат Лозінський навмисно убив людину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: