Янукович вимагає ввести карантин по всій Україні

Лідер ПР звинуватив владу в тому, що вона захистила від епідемії грипу тільки мешканців дев'яти західноукраїнських областей.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає помилковим рішення уряду щодо оголошення карантину лише у 9 областях України у зв’язку з поширенням епідемії грипу та ГРВІ.

"Те, що влада ухвалила рішення оголосити в 9 регіонах надзвичайний епідеміологічний стан, безумовно, це рішення було неправильним", - сказав Янукович на засіданні опозиційного уряду.

За словами опозиціонера, неправильним є те, що передбачалося "захистити лише 9 регіонів". "Чекати, поки почнуть хворіти в інших регіонах, не можна", - наголосив Янукович. За його словами, така політика уряду є помилковою, оскільки люди пересуваються, і необхідно було вводити карантин по всій території України.

Він також закликав опозицію згуртуватися в нинішніх умовах, але в жодному разі не переслідувати при цьому політичну мету.

За словами Януковича, в усіх регіонах представники влади і представники сфери охорони здоров’я мають бути готові до проведення профілактичних заходів, щоб запобігти поширенню епідемії.

Нагадаємо, 30 жовтня Кабмін запровадив карантин у зв'язку з епідемією грипу в дев’яти західних і центральних областях України - Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій.

В той же день карантин було запроваджено в Києві. По всій Україні закрито навчальні заклади та накладено обмеження на масові заходи.

Читайте також:

В Україні введено карантин і обмежено пересування між областями

Росія буде перевіряти на грип всіх приїжджих з України

Гривня падає через епідемію свинячого грипу в Україні

ВідеоЯнукович вимагає ввести карантин по всій Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: