Янукович вірить у свою перемогу в першому турі виборів

Лыдер ПР не виключає, що його політичні опоненти спробують "намалювати образ лідера опозиції жахливими фарбами".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вкотре заявляє, що не виключає своєї перемоги на виборах президента вже у першому турі.

Про це вні заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

"Ми розраховуємо, що у першому турі матимемо дуже серйозний результат. Не виключаю, що буде перемога", - сказав Янукович.

Говорячи про перспективи побудови відносин із своїми нинішніми політичними опонентами, Янукович зауважив, що це залежатиме від їхньої поведінки у період проведення передвиборчої кампанії.

"Я не виключаю, що після виборів буде ухвалене рішення про формування у парламенті нової більшості", - також заявив політик.

Як він зауважив, українські політики після виборів президента будуть вимушені шукати шляхи об’єднання, адже якщо це не відбудеться, то на країну очікуватимуть ще й дострокові парламентські вибори.

Він також висловив переконання, що серйозні зміни після виборів президента торкнуться й діяльності і складу уряду України, адже від цього залежатиме ефективність діяльності української влади загалом.

При цьому він висловив впевненість, що напередодні виборів нинішня влада буде шукати шляхи для компрометації опозиції та її лідера зокрема.

Янукович зазначив, що вже давно не дивується спробам нинішньої влади скомпрометувати опозицію. "Я особисто все на собі відчуваю. І відчуваю з перших днів цієї влади", - сказав Янукович.

"Вони зараз шукають шляхи як намалювати образ лідера опозиції жахливими фарбами і я це добре розумію", - додав він.

Читайте також:

Янукович не вірить, що його здолають адмінресурсом і чорним піаром

Янукович розповів, чому падає гривня

Янукович вирішив створити власний інтелектуальний центр

БЮТ пообіцяв під час виборів не нападати на Януковича

ВідеоЯнукович вірить у свою перемогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: